Krásne biele zuby

Bielenie zubov patrí medzi najvyhľadávanejšie procedúry pacientov zubných kliník. A je to celkom pochopiteľné – belšie zuby sú rýchlou a zaručenou cestou ku krajšiemu a zdravšie pôsobiacemu úsmevu, ktorý vášmu okoliu o vás vysiela dôležitý signál.

S krajším úsmevom sa prirodzene zvyšuje aj vaše sebavedomie – častejšie a srdečnejšie sa smejete a do života si tak vpúšťate viac radosti a šťastia. Biele zuby skutočne vedia urobiť vo vašom živote zásadnú zmenu k lepšiemu.

Pozrite si video, ako u nás prebieha bielenie zubov

Prečo je však bielenie zubov potrebné?

Šedý či žltý tón, ktorý vnímame ako nežiadúci, je zmena pigmentácie zubnej skloviny, ktorá je do určitej miery prirodzeným a nevyhnutným procesom. Najbelšie zuby má väčšina z nás v detstve, no mliečne zuby sú postupne nahradené trvalým chrupom.

S pribúdajúcim vekom dochádza k zmenám minerálnej štruktúry zubnej skloviny, ktorá stráca svoju priepustnosť a opticky tmavne.

Na zmene zafarbenia zubov sa, samozrejme, podieľajú aj ďalšie faktory – farbiace pigmenty sú obsiahnuté v strave či nápojoch, svoj podiel na diskolorácii môžu mať baktérie, ochorenia, dedičnosť, ale aj niektoré lieky. Významným faktorom je aj fajčenie.

Ukážka zubov pred a po zákroku

Bielenie zubov City Dental Clinic Bratislava

Upútajte pozornosť krásnymi bielymi zubmi

Teraz môžete získať váš vysnívaný biely úsmev za zvýhodnenú cenu 250,60 € spolu s dentálnou hygienou. 

Pre viac informácií nám zavolajte na číslo +421 918 100 022 alebo nás kontaktujte cez formulár nižšie

    Ochrana osobných údajov
    Súhlasím so spracovaním osobných údajov v súlade s nariadením GDPR a zákonom o ochrane osobných údajov. Bližšie informácie nájdete vo Vyhlásení o spracovávaní osobných údajov.