Vďaka štyrom jednoduchým krokom vytvorte originálny darček pre vašich blízkych. Náš darčekový poukaz nielen úsmev na tvári vyčaruje, ale sa aj postará o to, aby bol zdravý a žiarivý.

  • Vyberte príležitosť – nižšie nájdete šablóny pre príležitosti: narodeniny, výročie, svadby, Vianoce.
  • Prispôsobte si kupón vašim potrebám – zvoľte pre koho bude kupón určený. Zadajte svoje meno a priezvisko. Zadajte sumu voucheru, ktorý chcete kúpiť (minimálne 50 €, maximálne 1 000 €). Ak chcete kupón niekomu darovať, ​​pridajte osobnú správu.
  • Nastavte podrobnosti a možnosť platby – kupujete kupón pre niekoho iného? Musíte zadať e-mail príjemcu, aby sme mu mohli poslať poukážku. Dostanete potvrdenie s informáciami o platbe zaslanými na váš e-mail. Kupujete si kupón pre seba? Stačí zadať e-mail, aby sme mohli na váš e-mail poslať poukaz a potvrdenie s platobnými informáciami. Vyberte spôsob platby.
  • Skontrolujte a odošlite – po dokončení procesu dostanete e-mail s platobnými informáciami, aby ste mohli sumu poslať na náš bankový účet. Hneď ako bude suma pripísaná na náš účet, kupón vám aktivujeme a vy ho môžete použiť. Upozorňujeme, že kupóny nie sú aktívne do doby pripísania platby na náš účet.

[wpgv_giftvoucher]

Máte nejaké ďalšie otázky ohľadom prebiehajúcich zliav?

Ak máte ďalšie otázky, kontaktujte nás cez online formulár alebo nám zavolajte na +421 918 100 022.