Darujte sebe a svojim blízkym krásne zuby

Darčekový poukaz City Dental Clinic

Premýšľate nad darčekom na Vianoce, alebo k výročiu sobáša, na narodeniny a meniny? Nenájdete krajší dar, ako venovať kúsok zdravia. Napríklad v podobe zdravého chrupu. Možno aj vy máte vo svojom okolí človeka, ktorý dlho túži po vylepšení svojich zubov. Teraz máte možnosť spraviť mu dokonalú radosť.

Venujte skutočné zdravie

Darčekové poukážky sú jedna z možností, ako blízkemu darovať starostlivosť o chrup, potešiť ho a pritom mu dať možnosť, aby si vybral, čo pre svoje zuby najviac potrebuje. Darujete poukaz na zdravie, ktorý je možné využiť na záchovnú či estetickú stomatológiu v podobe bielenia zubov alebo zubnej fazety na skrášlenie poškodeného zubu.

Darčekový poukaz je možné použiť aj na zubné mostíky, náhradu, korunku alebo komplexnú zubnú náhradu. Poznáte niekoho vo svojom okolí, kto by mal radosť z toho, že bude mať nový krásny chrup? Darčeková poukážka na zubné ošetrenie ho určite poteší.

Krásne zuby počas celého života

S darčekovou poukážkou na zdravé zuby darujete niečo, čo druhého poteší každý deň počas celého života. Problémy so zubami sa dotýkajú veľkého množstva ľudí. Či už ide o problematické mostíky, náhrady a protézy. Možno ste ani nevedeli, že až 70 % ľudí má problémy so zubami múdrosti. Tieto problémy sú však ľahko odstrániteľné. Pomocou špičkovej techniky je možné vyriešiť prakticky každý problém. Vďaka voucheru tak môžete darovať nielen krásne a zdravé zuby, ale prispieť k vyriešeniu problému, ktorý vášho blízkeho trápi už možno roky.

 

Darujte svojím blízky a sebe krásny úsmev a zdravé zuby

Príďte k nám.

Pozrite si aktuálne zľavy a poukážky

 

Možnosť voľby

Výhodou darčekovej poukážky je, že obdarovaný sa môže sám rozhodnúť, pre akú službu zo zubnej kliniky sa rozhodne. Tak isto máte možnosť voľby v tom, ako hodnotný darček chcete venovať. Darčeková poukážka môže slúžiť, napríklad na preplatenie časti zubnej náhrady alebo implantátu, alebo pokojne aj celého ošetrenia. Je na vás, akú sumu si zvolíte v rozsahu  50 až 1000 eur.

Darovať zdravé zuby je jednoduché

Ak sa rozhodnete darovať blízkemu alebo pokojne aj sebe zdravé zuby, postup je jednoduchý. Stačí navštíviť našu stránku, kde si vyberiete motív darčekovej poukážky. Na výber sú štyri motívy podľa toho, k akej príležitosti má darček byť. Následne voucher venujete konkrétnej osobe, teda napíšete meno človeka, ktorému je darček určený. Potom už len uhradíte čiastku a darčeková poukážka je aktívna.

Môžete si vybrať, či darčekovú poukážku odošlete e-mailom, alebo ju vytlačíte a venujete ju ako fyzický darček pod stromček. Jednoduchý a krásny darček, pri ktorom neplatíte žiadne poštovné ani poplatky. Celú sumu premeníme na poukážku.

Prečo venovať darčekovú poukážku na ošetrenie zubov?

Často sa stretávame s otázkou, prečo venovať darčekovú poukážku na ošetrenie zubov a nie peniaze?  Až 90 % klientov nám prezradilo, že peniaze z darov sa im akosi vždy rozkotúľali na niečo iné. Málokedy mysleli na seba. Darčeková poukážka bola teda pre nich možnosť dať si do poriadku zuby. Venujete ňou skutočné zdravie.

Pozrite si aktuálne zľavy a poukážky

Navštívte nás a strach zo zubára sa stane minulosťou.

Tešíme sa na Vašu návštevu.

Zarezervujte si termín
grafika zubu
Volajte: +421 918 100 022