Vstupná konzultácia na implantát ZADARMO do konca roka 2020. Cena konzultácie bude odpočítaná pri finálnej platbe po absolvovaní kompletného procesu implantácie, teda až po odovzdaní finálnej protetickej časti na implantát.

Zubné implantáty

Zubný implantát je umelý predmet vložený do živého organizmu, ktorý slúži ako náhrada chýbajúceho zuba alebo opora pre zubné protézy. Ide o titánový koreň, ktorý sa zavádza do čeľuste alebo sánky a v procese hojenia prirastá ku kosti.

Viac

Zubné miniimplantáty

Mini dentálne implantáty zabezpečujú takú istú funkciu, ako bežné implantáty a používajú sa ako náhrada za chýbajúci koreň zubu. Ide teda o permanentnú náhradu koreňa zuba, ktorá slúži na ukotvenie korunky alebo snímateľnej protézy.

Viac

All-on-4 alebo All-on-6

Zubné implantáty All-on-4® poskytujú dlhodobú možnosť nahradiť a zrekonštruovať chýbajúce zuby, ak pacient stratil všetky alebo väčšinu zubov v jednej alebo obidvoch čeľustiach.

Viac

Ak si chcete rezervovať termín, vyplňte tento formulár alebo nám zavolajte na 0918 100 022.


Ochrana osobných údajov
Súhlasím so spracovaním osobných údajov v súlade s nariadením GDPR a zákonom o ochrane osobných údajov. Bližšie informácie nájdete vo Vyhlásení o spracovávaní osobných údajov.