Vstupná konzultácia na implantát ZADARMO. Cena konzultácie bude odpočítaná pri finálnej platbe po absolvovaní kompletného procesu implantácie, teda až po odovzdaní finálnej protetickej časti na implantát.
Zubné implantáty v City Dental Clinic Bratislava

Zubné implantáty

Zubný implantát je umelý predmet vložený do živého organizmu, ktorý slúži ako náhrada chýbajúceho zuba alebo opora pre zubné protézy. Ide o titánový koreň, ktorý sa zavádza do čeľuste alebo sánky a v procese hojenia prirastá ku kosti.

Viac
Miniimplantáty - usmiata rodina na oslave

Zubné miniimplantáty

Mini dentálne implantáty zabezpečujú takú istú funkciu, ako bežné implantáty a používajú sa ako náhrada za chýbajúci koreň zubu. Ide teda o permanentnú náhradu koreňa zuba, ktorá slúži na ukotvenie korunky alebo snímateľnej protézy.

Viac
Dental implant konzultácia in Bratislava

All-on-4 alebo All-on-6

Zubné implantáty All-on-4® poskytujú dlhodobú možnosť nahradiť a zrekonštruovať chýbajúce zuby, ak pacient stratil všetky alebo väčšinu zubov v jednej alebo obidvoch čeľustiach.

Viac

Ak si chcete rezervovať termín, vyplňte tento formulár alebo nám zavolajte na 0918 100 022.


    Ochrana osobných údajov
    Súhlasím so spracovaním osobných údajov v súlade s nariadením GDPR a zákonom o ochrane osobných údajov. Bližšie informácie nájdete vo Vyhlásení o spracovávaní osobných údajov.