Stomatochirurgia alebo dentoalveolárna chirurgia, orálna chirurgia je chirurgická časť odboru zubného lekárstva.

Ak sa objednáte k chirurgovi na extrakciu osmičky alebo na komplikovanú chirurgickú extrakciu zuba a zaplatíte online, dáme vám zľavu 20 eur. Zaplatiť   TERAZ >>.
Chirurgická extrakcia zubu múdrosti - City Dental Clinic Bratislava

Zuby múdrosti

Zuby múdrosti, nazývané aj osmičky, sú zuby, ktoré sa prerezávajú medzi 17. a 30. rokom života. So zubami múdrosti má problém 70% ľudí a sú to posledné zuby v zuboradí.

Viac
Augmentácia kosti v City Dental Clinic v Bratislave

Augmentácia kosti

Augmentácia kosti je chirurgický zákrok, ktorý je riešením pre pacientov, ktorí sa rozhodli pre zubný implantát, avšak nemajú dostatok kosti na ukotvenie implantátu.

Viac
Odstránenie cysty - zubár a pacientka Dental Clinic

Odstránenie cysty

Cysta je útvar, ktorý je lokálne ohraničený a býva vyplnený tekutinou. Takéto útvary znepríjemňujú život pacienta, prípadne zasahujú do estetickej zóny.

Viac
Sinus Lift - usmiata žena v Dental Clinic Bratislava

Sinus Lift

Sinus lift je typ operácie, vďaka ktorému je možné vyriešiť tieto komplikácie. Podstatou tejto operácie je chirurgický zákrok, počas ktorého sa otvorí čeľustná dutina a uvoľní jej slizničná výstelka.

Viac
Kyretáž parodontu v City Dental Clinic Bratislava

Kyretáž parodontu

Cieľom ošetrenia parodontitídy je odstránenie všetkých príčin problémov. Je potrebné dosiahnuť dokonale vyčistený chrup a medzizubných priestorov, ako aj odstrániť zubný kameň, ktorý pôsobí pri vzniku parodontitídy.

Viac

Ak si chcete rezervovať termín, vyplňte tento formulár alebo nám zavolajte na 0918 100 022.


    Ochrana osobných údajov
    Súhlasím so spracovaním osobných údajov v súlade s nariadením GDPR a zákonom o ochrane osobných údajov. Bližšie informácie nájdete vo Vyhlásení o spracovávaní osobných údajov.