Adham Azim
MDDr. Adam Azim
Zubár

Dr. Azim je absolventom Lekárskej fakulty UK v Bratislave. Zubár s ľudským prístupom, pre ktorého je spokojnosť pacienta a jeho krásny úsmev tým najkrajším ohodnotením. Svoju prácu vykonáva precízne, profesionálne a i najmenšia chybička krásy na vašich zuboch sa mu stane tŕňom v oku, ktorú treba doladiť do dokonalosti. Venuje sa záchovnej stomatológii, protetike a estetickej stomatológii.

MUDr. Tomáš Pánek
Zubný chirurg / Implantológ

Dr. Panek je absolventom Lekárskej fakulty UK v Bratislave. Pravidelne sa zúčastňuje na celosvetových kongresoch a svoje služby i znalosti uplatnil na misii v Nairobi. Svojou odbornosťou a profesionalitou denne ohromuje nás i pacientov, či už počas konzultácií alebo samotnej implantácie. Jeho špecializáciou sú implantológia, dentoalveolárna chirurgia‎, parodontológia a gnatológia.

MDDr. Alžbeta Balberčáková
Zubárka

Dr. Balberčáková je absolventkou Lekárskej fakulty UPJŠ v Košiciach. Neoblomnou vytrvalosťou a odhodlaním si splnila svoj veľký sen stať sa zubárkou. Pri svojej práci je dôsledná, ohľaduplná a i pacienti prichádzajúci s veľkým strachom nakoniec odchádzajú s úsmevom na perách a maximálne spokojní. Venuje sa všeobecnej a estetickej stomatológii.

Despoina Pisioti
MDDr. Despoina Pisioti
Zubárka

Dr. Pisioti je absolventkou Lekárskej fakulty UK v Bratislave. Pokračuje v rodinnej tradícii a stala sa tiež zubárkou, no miesto svojej rodnej krajiny, Grécka, si vybrala pracovať u nás. Vždy veselá pani doktorka, ktorej dokonca i vystrašené detičky nakoniec nosia ďakovné kresby, vás vždy privíta vo svojej ambulancii s úsmevom a dobrou náladou. Zameriava sa na všeobecnú stomatológiu a protetiku.

Lubomir
MDDr. Ľubomír Rožič
Zubný chirurg

Dr. Rožič je absolventom Lekárskej fakulty UK v Bratislave. Pacienti ho majú radi kvôli jeho ľudskému prístupu a odborne odvedenej práci a i napriek odstrašujúco znejúcim výrazom ako cysta alebo extrakcia osmičky, odchádzajú spokojní a prekvapení s akou bravúrnosťou odvádza svoju prácu. Špecializuje sa na zubné lekárstvo a maxilofaciálnu chirurgiu.