Nechajte si vyčarovať luxusný úsmev na tvári. Bezbolestne, precízne a šetrne.

City Dental Clinic je špičková súkromná zubná klinika v centre Bratislavy. Poskytujeme komplexné stomatologické ošetrenia pre deti aj dospelých v komfortne a moderne vybavených ambulanciách. Kliniku sme otvorili v máji 2017, no vďaka tímu odborníkov s viac ako 20-ročnou praxou sme si vybudovali v oblasti stomatológie veľmi dobré meno. Dentálna veda sa posúva vpred a my s ňou. Neustále navštevujeme rôzne semináre, prednášky a workshopy, či už na Slovensku alebo v zahraničí.

U nás sa nemusíte ničoho báť. Skúsený tím našich zubárov a zdravotných sestier sa o vás postará s profesionálnym, no zároveň ľudským prístupom. Pri vyšetrení im nechýba úsmev na tvári a vy sa môžete pokojne a bez obáv zveriť do ich šikovných rúk.

Špecializujeme sa na záchovnú stomatológiu (liečba zubného kazu, liečba paradontu, endodoncia, dentálna hygiena), protetickú stomatológiu (implantáty, mostíky, korunky) a estetickú stomatológiu (estetická reštaurácia chrupu, bielenie zubov, fazety) a stomatochirgiu (augmentácia kosti, sinus lift, odstránenie dentálnej cysty, kyretáž paradontu), stomatochirurgiu.

 

 

Čo by ste o nás ešte mali vedieť?

  • Používame kvalitné materiály, aby bol výsledok funkčný, dlhodobý a vizuálne dokonalý.
  • Kladieme dôraz na pravidelné preventívne prehliadky, aby sme predišli vážnejším komplikáciám.
  • Sme časovo flexibilní. U nás dlhé čakacie doby na termíny nehrozia.
  • Garantujeme kvalitné, profesionálne a šetrné ošetrenia za prijateľné ceny.
  • Dbáme na vaše pohodlie, preto všetky služby poskytujeme pod jednou strechou.

* Priestor kliniky je monitorovaný kamerovým systémom.

Potrebujete poradiť?