Každý nový pacient je u nás vítaný. Staňte sa ním i vy.

 • Vyplňte online kontaktný formulár nižšie.
 • My vám zavoláme.
 • Spoločne naplánujeme termín vášho vstupného vyšetrenia.
 • Pri prvej návšteve vyplníte registračný formulár.
 • Pohodlne sa usadíte do zubárskeho kresla.
 • Vaša cesta za krásnym a zdravým úsmevom sa môže začať.

Registrácia a vstupná prehliadka ZDARMA (bez konzultácie a RTG).

Pridajte sa k stovkám spokojných pacientov

Ak by ste si u nás radi rezervovali termín  alebo máte akékoľvek otázky, zavolajte nám alebo vyplňte kontaktný formulár nižšie

Team zubnej kliniky Dental Clinic v Bratislave
hodnotenie google reviews

Kontaktný formulár

  Ochrana osobných údajov
  Súhlasím so spracovaním osobných údajov v súlade s nariadením GDPR a zákonom o ochrane osobných údajov. Bližšie informácie nájdete vo Vyhlásení o spracovávaní osobných údajov.

  Často kladené otázky

  Pozrite si zoznam často kladených otázok, v ktorom nájdete odpovede na tie najčastejšie otázky.

  1. Prijíma momentálne City Dental Clinic nových pacientov?

  Samozrejme áno. Každý pacient,ktorý potrebuje kvalitné a profesionálne riešenie pre problémy so zubami, alebo len preventívnu prehliadku je u nás vítaný.

  2. Ako si môžem rezervovať termín v City Dental Clinic?

  Pre každú návštevu v našej klinike je potrebná rezervácia termínu. Rezerváciu môžete vykonať telefonicky na kontaktnom čísle, mailom, alebo vyplnením formulára.

  3. Kedy by som sa mal dostaviť do City Dental Clinic, ak už mám rezervovaný termín?

  Pacientov žiadame, aby sa na svoj termín dostavili vždy 10 min pred dohodnutým termínom. Takto zabezpečíme, že všetky potrebné administratívne náležitosti budú načas vybavené, aby sme maximalizovali Váš čas strávený u zubára a minimalizovali vaše čakanie.

  4. Čo môžem očakávať od prvej návštevy na klinike City Dental Clinic?

  Počas Vašej prvej návštevy prejdete vstupnou prehliadkou (20 – 30 min), kde zubár dôkladne skontroluje váš chrup. Ak už máte RTG snímok, ktorý nie je starší ako 6 mesiacov, prineste ho prosím na vašu vstupnú prehliadku.

  V opačnom prípade, ak je to nutné, vám vyhotovíme nový, aby sme presne stanovili váš zdravotný stav. Zubár bude s vami konzultovať akékoľvek nálezy a problémy týkajúce sa vašej ústnej dutiny. Takto budete informovaní o možných riešeniach týchto problémov.

  Ak si váš zdravotný stav bude vyžadovať ďalšie sedenia so zubárom, bude vám vypracovaní detailný plán, aby ste vedeli koľko termínov bude na vyriešenie daného problému potrebných a aké sú očakávané náklady tejto liečby.

  5. Aké sú poplatky spojené s registráciou pacienta?

  Registračný poplatok pre nových pacientov v City Dental Clinic je 40 €, ak neprebieha nejaká akcia.

  Počas prvej návštevy našej kliniky je každý pacient riadne zaregistrovaný, preto musí vyplniť všetky potrebné formuláre, taktiež absolvuje vstupnú prehliadku a vyhotovenie RTG snímku (ak je to potrebné) .Počas vstupnej prehliadky u jedného z našich zubných lekárov, lekár
  skontroluje a vyhodnotí aktuálny stav zubného zdravia u pacienta a stanoví presné odporúčania pre ďalšie ošetrenia, ak sú potrebné.

  Čo je súčasťou?

  · Administratíva registrácie pacienta
  · Vstupná prehliadka a anamnéza
  · Zubný röntgen (2D)
  · Odporúčania pre liečebný plán

  6. Aké sú možnosti platby v City Dental Clinic?

  V City Dental Clinic môžete platiť v hotovosti, kreditnou alebo debetnou kartou. Samozrejmosťou je, že každý jeden spôsob platby je podložený dokladom o úhrade.

  7. Potrebujem si priniesť so sebou zdravotnú dokumentáciu od iného zubára, ak som jeho pacientom?

  Nakoľko sme čisto súkromná klinika, netreba k nám nosiť Vašu zdravotnú dokumentáciu.

  Po príchode Vás zaregistrujeme a založíme Vám novú kartu. Ak už máte vytvorený liečebný plán, stanovenú diagnózu alebo RTG snímok, môžete si ho so sebou priniesť, aby sa náš zubár vedel k tomuto vyjadriť a vy tak budete mať iný názor k danému problému a možnostiach jeho riešenia.

  8. Ponúka City Dental Clinic nejakú možnosť financovania zákrokov, alebo možnosť platiť na splátky?

  Naším pacientom ponúkame možnosť rozloženia ceny liečebného plánu na jednotlivé platby vždy za každé sedenie samostatne.

  Nejde o klasické uhrádzanie na splátky, kde zaplatíte za celý liečebný plán jednorazovo, ale postupne menšími sumami po každom sedení, až kým nie je váš problém vyriešený, čím sú náklady rozložené na viackrát.