Pozrite si zoznam často kladených otázok, v ktorom nájdete odpovede na tie najčastejšie otázky.

Samozrejme áno. Každý pacient,ktorý potrebuje kvalitné a profesionálne riešenie pre problémy so zubami, alebo len preventívnu prehliadku je u nás vítaný.

Pre každú návštevu v našej klinike je potrebná rezervácia termínu. Rezerváciu môžete vykonať telefonicky na kontaktnom čísle, mailom, alebo vyplnením formulára.

Pacientov žiadame, aby sa na svoj termín dostavili vždy 10 min pred dohodnutým termínom. Takto zabezpečíme, že všetky potrebné administratívne náležitosti budú načas vybavené, aby sme maximalizovali Váš čas strávený u zubára a minimalizovali vaše čakanie.

Počas Vašej prvej návštevy prejdete vstupnou prehliadkou (20 – 30 min), kde zubár dôkladne skontroluje váš chrup. Ak už máte RTG snímok, ktorý nie je starší ako 6 mesiacov, prineste ho prosím na vašu vstupnú prehliadku.

V opačnom prípade, ak je to nutné, vám vyhotovíme nový, aby sme presne stanovili váš zdravotný stav. Zubár bude s vami konzultovať akékoľvek nálezy a problémy týkajúce sa vašej ústnej dutiny. Takto budete informovaní o možných riešeniach týchto problémov.

Ak si váš zdravotný stav bude vyžadovať ďalšie sedenia so zubárom, bude vám vypracovaní detailný plán, aby ste vedeli koľko termínov bude na vyriešenie daného problému potrebných a aké sú očakávané náklady tejto liečby.

Registračný poplatok pre nových pacientov v City Dental Clinic je 40 €, ak neprebieha nejaká akcia.

Počas prvej návštevy našej kliniky je každý pacient riadne zaregistrovaný, preto musí vyplniť všetky potrebné formuláre, taktiež absolvuje vstupnú prehliadku a vyhotovenie RTG snímku (ak je to potrebné) .Počas vstupnej prehliadky u jedného z našich zubných lekárov, lekár
skontroluje a vyhodnotí aktuálny stav zubného zdravia u pacienta a stanoví presné odporúčania pre ďalšie ošetrenia, ak sú potrebné.

Čo je súčasťou?
· Administratíva registrácie pacienta
· Vstupná prehliadka a anamnéza
· Zubný röntgen (2D)
· Odporúčania pre liečebný plán

V City Dental Clinic môžete platiť v hotovosti, kreditnou alebo debetnou kartou. Samozrejmosťou je, že každý jeden spôsob platby je podložený dokladom o úhrade.

Nakoľko sme čisto súkromná klinika, netreba k nám nosiť Vašu zdravotnú dokumentáciu.

Po príchode Vás zaregistrujeme a založíme Vám novú kartu. Ak už máte vytvorený liečebný plán, stanovenú diagnózu alebo RTG snímok, môžete si ho so sebou priniesť, aby sa náš zubár vedel k tomuto vyjadriť a vy tak budete mať iný názor k danému problému a možnostiach jeho riešenia.

Naším pacientom ponúkame možnosť rozloženia ceny liečebného plánu na jednotlivé platby vždy za každé sedenie samostatne.

Nejde o klasické uhrádzanie na splátky, kde zaplatíte za celý liečebný plán jednorazovo, ale postupne menšími sumami po každom sedení, až kým nie je váš problém vyriešený, čím sú náklady rozložené na viackrát.

Otváracie hodiny Pondelok: 8:00 – 17:00
Utorok: 8:00 – 19:00
Streda: 8:00 – 17:00
Štvrtok: 8:00 – 19:00
Piatok: 8:00 – 17:00
Sobota: po dohode
Navštívte nás a strach zo zubára sa stane minulosťou.

Tešíme sa na Vašu návštevu.

Zarezervujte si termín
grafika zubu
Volajte: +421 918 100 022