Pozrite si zoznam, v ktorom nájdete odpovede na tie najčastejšie otázky.

Samozrejme áno. Každý pacient, ktorý potrebuje kvalitné a profesionálne riešenie problémov so zubami, alebo len preventívnu prehliadku je u nás vítaný.

Pre každú návštevu v našej klinike je potrebná rezervácia termínu. Rezerváciu môžete vykonať telefonicky na kontaktnom čísle, mailom, alebo vyplnením formulára.

Pacientov žiadame, aby sa na svoj termín dostavili vždy 10 min pred dohodnutým termínom. Takto zabezpečíme, že všetky potrebné administratívne náležitosti budú načas vybavené, aby sme maximalizovali Váš čas strávený u zubára a minimalizovali vaše čakanie.

Počas vašej prvej návštevy prejdete vstupnou prehliadkou (20 – 30 min), kde zubár dôkladne skontroluje váš chrup. Ak už máte RTG snímok, ktorý nie je starší ako 6 mesiacov, prineste ho, prosím, na vašu vstupnú prehliadku.

V opačnom prípade, ak je to nutné, vám vyhotovíme nový, aby sme presne stanovili váš zdravotný stav. Zubár bude s vami konzultovať akékoľvek nálezy a problémy týkajúce sa vašej ústnej dutiny. Takto budete informovaní o možných riešeniach týchto problémov.

Ak si váš zdravotný stav bude vyžadovať ďalšie sedenia so zubárom, bude vám vypracovaní detailný plán, aby ste vedeli koľko termínov bude na vyriešenie daného problému potrebných a aké sú očakávané náklady tejto liečby.

Registrácia v City Dental Clinic je zdarma, platí sa iba 2D snímok.

Počas prvej návštevy našej kliniky je každý pacient riadne zaregistrovaný, preto musí vyplniť všetky potrebné formuláre, taktiež absolvuje vstupnú prehliadku a vyhotovenie RTG snímku (ak je to potrebné). Počas vstupnej prehliadky lekár skontroluje a vyhodnotí aktuálny stav zubného zdravia u pacienta a ak je to potrebné, stanoví presné odporúčania pre ďalšie ošetrenia.

Čo je súčasťou?
· Administratívna registrácia pacienta.
· Vstupná prehliadka a anamnéza.
· Zubný röntgen (2D).
· Odporúčania pre liečebný plán.

V City Dental Clinic môžete platiť v hotovosti, kreditnou alebo debetnou kartou. Samozrejmosťou je, že každý jeden spôsob platby je podložený dokladom o úhrade.

Nakoľko sme čisto súkromná klinika, netreba k nám nosiť Vašu zdravotnú dokumentáciu.

Po príchode vás zaregistrujeme a založíme vám novú kartu. Ak už máte vytvorený liečebný plán, stanovenú diagnózu alebo RTG snímok, môžete si ho so sebou priniesť, aby sa náš zubár vedel k tomu vyjadriť, a vy tak budete mať iný názor na daný problém a možnosti jeho riešenia.

Nie, zubné röntgenové snímky sú nebezpečné počas tehotenstva, nakoľko úroveň žiarenia je vysoká.

Napíšte nám

Nechajte nám telefónne číslo alebo email,
kontaktujeme vás
Polia označené * sú povinné
Vyhlásenie o spracovaní osobných údajov
Podmienky a záruky poskytovania zdravotnej starostlivosti
Ďakujeme za odoslanie formulára. Náš tím Vás bude kontaktovať do 24 hodín počas pracovných dní.
alebo nám zavolajte
Potrebujete poradiť?