Recenzie na City Dental Clinic Bratislava

 

Vybrané recenzie od našich spokojných pacientov

Sme veľmi hrdí na služby, ktoré poskytujeme a snažíme sa ich neustále zlepšovať. Neváhajte a rezervujte si u nás svoj termín, aby sme vás mohli pridať do nášho dlhého zoznamu spokojných pacientov. Nižšie si môžete prečítať vybrané recenzie našich zákazníkov.

Radovan

Google My Business

Výborná moderná klinika s vynikajúcim personálom, veľmi príjemný, milý a ľudský prístup. Môžem vrelo odporúčiť všetkým. Nečaká sa dlho na termín a na to že je to súkromná klinika ceny su v celku priateľné.
★★★★★
Alexandru

Google My Business

Highly recomend it. Friendly and professional end to end.Everybody speaks english, everybody is polite. I am still ongoing treatment, but all the work done so far, feels good, looks good. Dr. Azim has a very good aproach, the work he does is very precise ( it was not even necesary to request local anesthesia ). Prices are medium,maybe towards high, but for sure you get very good value for the money. Can definatley recomend it!
★★★★★
Andrej

Google My Business

Always a great experience here (more than 10 visits) - very much recommended 👍👍👍
★★★★★
Marco

Google My Business

if You seek and expect Staff oriented to Customer, Pro Medical Team,, all pleasant / speaking english and professionals with quite good market price, this is the place for you.
★★★★★
James

Google My Business

Went to City Clinic for the first time to use the services of the dental hygienist. The dental hygienist was great and the whole process was extremely professional. Would recommend this clinic to anyone. Great job, thanks
★★★★★
Peter

Google My Business

Bol som veľmi prekvapený s rýchlosťou objednania, po zavolaní som dostal termín za 2 dni. Veľmi milý personál a celkovo príjemné prostredie. Určite odporúčam.
★★★★★
Marcela

Google My Business

Moja nočná mora- dentálna hygiena, sa u vás premenila na zákrok, ktorý som ochotná absolvovať pravidelne. Ďakujem milej pani dentálnej hygieničke Šepelovej a aj pani doktorke (meno neviem) za príjemný a profesionálny prístup. Ostávam verná a odporúčam.
★★★★★
Lenka

Google My Business

Môžem len maximálne odporúčať! 10/10 Počas víkendu sa mi odlomilo zo zubu, v pondelok ráno som volala - ešte pred ordinačnými hodinami. Hneď ako im začali ordinačné volali z recepcie, že vidia zmeškaný - o 9tej sme dohodli termín na 11:45, oceňujem maximálnu presnosť, dokonalú vybavenosť (RTG), a perfektný pristúp p. doktorky Múdrej. Napriek komplikovanosti môjho prípadu som mala pocit akoby sa nič nedialo a maximálne som jej dôverovala, čo sa mi aj vyplatilo. Odchádzala som nadmieru spokojná a celkovo to predčilo moje očakávania.
★★★★★
Nina

Google My Business

Na kliniku som prvýkrát prišla začiatkom roku 2019, s obrovským strachom zo zubárov a podľa toho aj moje zuby vyzerali. Do parády si ma vzal Dr. Azim. Na klinike vyriešili všetky extrakcie, ktoré boli treba. Všetky zvládli na výbornú, s milým a ľudským prístupom. Dr. Azim riešil všetky ostatné veci (výplne, endo, estetika), vždy dobre naladený, citlivý a ľudský, nikdy sa žiadnej výzvy nezľakol, nikdy som od neho nepočula, že sa niečo nedá, vždy našiel riešenie. Pánom doktorom z kliniky patrí jedno obrovské ďakujem, že mi pomohli prekonať môj najväčší strach a dnes sa vďaka nim môžem usmievať s radosťou a bez hanby. Na záver len dodám, že všetok personál na recepcií bol tiež vždy ochotný a ceny sú na súkromnú kliniku v BA veľmi prijateľné. Ešte raz ďakujem a kliniku odporúčam všetkými desiatimi.
★★★★★
Monika

Google My Business

Dobrý deň. Chcem sa velmi pekne podakovať celému kolektívu za ústretový prístup pri rekonštrukcii mojho chrupu. Keďže som prišla o všetky horné stoličky, rozhodla som sa dať si zaviesť zubné implantáty. Voperoval mi ich výborne dr. Kovalov. Po ich zahojení prišlo na rad vytvorenie mostíkov a ich našróbovanie na implantáty. A to už bola práca vždy dobre naladeného pána dr. Azima, ktorému sa chcem zo srdca poďakovať za jeho precízne odvedenú prácu aj pri vytváraní odtlačkov, aj pri konečnom zabrúsení zubov, aby mi sadli ako uliate. Teraz mám po rokoch zase kompletne všetky zuby a možem dobre požuť potravu.Aj sa naširoko usmievať. Je to skvelý pocit! Ešte raz velké Ďakujem pre pána dr. Azima. A pozdravujem a oceňujem aj milé dámy na recepcii a pani manažérku za jej pomoc. Rada sa k vám budem vracať.
★★★★★
Nikki

Google My Business

Za mňa aj všetky hviezdičky sveta. Po tom, čím som si prešla v minulosti, ako som musela byť hospitalizovaná a prežívala som si ozaj nočnú moru, sa všetkého čo sa týka zubov bojím ako ničoho iného na svete. 😀 Keď sa mi problém z minulosti vrátil, začala som puchnúť a rozhodne som to nechcela riešiť s inými lekármi, nakoľko už v tých mestách ani nebývam, našla som túto kliniku. Do pol hodiny od mojej správy ma telefonicky kontaktovali a termín som dostala hneď ďalší deň. Prístup bol geniálny od začiatku až do konca. Či na recepcii, či s lekármi. Konzultácia bola naozaj profesionálna, dohodli sme termín chirurgického zákroku a dnes prebehol. Napriek tomu, že to vyzeralo byť dosť zlé, absolútne nič som necítila viac, akoby som mala. A prvý krát som nemala pocit, že som miesto zubnej kliniky skončila u mäsiara. Za mňa naozaj jedno obrovské ďakujem. Ceny sú adekvátne prístupu a profesionalite.
★★★★★
Branislav

Google My Business

110% spokojnosť, rýchle odkonzultovanie návštevy, príjemné priestory, personál, rozumná cena, prevedenie zákroku (trhanie problémovej osmičky rýchlosť zákroku, bezbolestné hojenie po zákroku).
★★★★★
Samuel

Google My Business

K city dental clinic som sa dostal kvôli tomu že môj zubár šiel do dôchodku. Je to priblizne už Pol roka čo navštevujem tuto kliniku a som Šťastný že moje zubky žiaria ako nikdy predtym. Prešiel som si od trhania 8-smičky až po plombovanie a pravidelne čistenie. Môžem povedať o celom personale aky je profesionalny a milý. Chirurg pri trhani 8-smičky bol ta špičkovy že ani neviem ako to prebehlo. Pani zubarka Despi je vždy naladena na spravnu notu a vie veľmi dobre poradiť a zachraňovať zuby. Celý personal robi veci tak aby zachranili zuby pred vytrhnutim.
★★★★★
Michaela

Google My Business

Odporúčam dr. Adama Azima. 🙂 Prístup aj robota na jednotku.
★★★★★
Martin

Google My Business

Za mňa totálna spokojnosť veľmi ochotný a milý personál+recepcia.dentálna hygiena na 1 ++ .ĎAKUJEM
★★★★★
Joly

Google My Business

Odporúčam túto kliniku. Sú to ľudia s profesionálnym a ľudským prístupom
★★★★★
Anna

Google My Business

Vyzdvihujem skvelý prístup a prácu PÁNA doktora MDDr. Azima a jeho skvelej sestričky. To je tak neskutočne úžasný doktor a človek, až sa mi nechce veriť, že aj takíto vedia byť doktori. Inak klinika je na skvelom mieste, celý tím je perfektný Budú mať so mnou ešte veľa práce, ale za ten ich prístup mi to jednoducho stojí 🙂
★★★★★
Lenka

Google My Business

Odporúčam, príjemný vzhľad kliniky veľmi pekne upravená čakáren, milý personál a skúsenosť s pánom MDDr Adhamom Azimom bola vynikajúca. Po zlých skúsenostiach so zubármi z BB mi tento doktor dokázal že niesu všetci rovnaký, bol veľmi príjemný, s ľudským prístupom. Vrátil mi úsmev na tvári.
★★★★★
Monika

Google My Business

Vynikajúci prístup, odbornosť, ústretovosť a profesionalita.☺️...Túto kliniku môžem len odporučiť. Priestory krásne a čisté. Prístup empatický a nápomocný. Veľkú pochvalu si zaslúži pán doktor Mudr. AZIM a pani Mudr. Machnáková. Vždy s úsmevom privítajú a predom všetko vysvetlia,čo budú robiť. Super atmosféra a zohratý tím. Po viacerých návštevách som spokojná. Odporúčam všetkými piatimi hviezdičkami.
★★★★★
Nina

Google My Business

Prešla som sem do City Clinic od môjho predošlého zubára. Som nesmierne spokojná, a viem, že som nemohla spraviť lepšie. Pán doktor Adam Azim je veľký profesionál, milý, príjemný, má mimoriadne ochotný prístup k riešeniu problému! Taktiež moderné, dobre vybavené prostredie a milí kolegovia z recepcie. Návštevu tejto kliniky určite odporúčam 🙂 !
★★★★★
Samo

Google My Business

Ďakujem doktorovi Azimovi, vytrhol mi zub prebehlo to rýchlo a bezbolestne plus ešte aj dobrý pokec na odľahčenie lebo mam veľký strach so zubárov, sestrička co bola sním tiež super a veľká vďaka.
★★★★★
Mmm

Google My Business

Veľké ďakujem zub vytrhnuty bez poškodenia ďasna čo nemožno povedat doteraz po mojich skúsenostiach s inymi zubarmi po odznení umrtvujucej injekcie žiadna bolesť a to bol zub v zápale
★★★★★
Peter

Google My Business

Adam Azim je velký pohoďák.
★★★★★
Monika

Google My Business

Vrelo odporúčam túto kliniku a taktiež MDDr. Adama Azima. Je to veľký odborník a veľmi mily a ľudský človek. Za mňa super.
★★★★★
Natalia

Google My Business

Mozem len odporucit ! Su to profesionali a pani doktorka aj zvysok personalu vzdy mili a ochotni 🙂 Dakujem za super odvedenu pracu 🙂 !
★★★★★
Boris

Google My Business

Skvelý personál, profesionálny a ľudský prístup od každého jedného člena tejto kliniky. Spokojnosť nadmieru.
★★★★★
Monika

Google My Business

Vrelo odporúčam túto kliniku a taktiež MDDr. Adama Azima. Je to veľký odborník a veľmi mily a ľudský človek. Za mňa super.
★★★★★
Zuzana

Google My Business

Jedno veľké ĎAKUJEM všetkým a hlavne pán doktor Azim - ĎAKUJEM ĎAKUJEM ĎAKUJEM 🙂 veľmi sa bojím zubárov , ale od včera už nie 🙂
★★★★★
Jana

Google My Business

Nájsť dobrého zubára je umenie, preto musím vyzdvihnúť pani doktorku Despi, veľmi milá a veselá osoba, ktorá vie pracovať s ľuďmi. Čo sa týka jej výkonov som nadmieru spokojná, absolvovala som opravu kazov, trhanie zubov. Vždy sa zaujímala o to ako sa cítim či pred alebo po zákroku. Všetky palce hore. Platby za zákroky boli na BA veľmi slušné. Čo by som vylepšila je práca na recepcií. Nevedela som sa pár dní dovolať a objednať sa. Som ale rada, že som vás objavila 🙂
★★★★★
Alessandro

Google My Business

Esperienza Super. Definetely professional and nice clinic.
★★★★★
Potrebujete poradiť?