Recenzie City Dental Clinic Bratislava

Vybrané recenzie od našich spokojných pacientov

Sme veľmi hrdí na služby, ktoré poskytujeme a snažíme sa ich neustále zlepšovať. Neváhajte a zarezervujte si svoj termín s nami, aby sme vás mohli pridať do nášho dlhého zoznamu vysoko spokojných pacientov. Nižšie si môžete prečítať vybrané recenzie našich zákazníkov.
Nina Ševcová

Google My Business

Na kliniku som prvýkrát prišla začiatkom roku 2019, s obrovským strachom zo zubárov a podľa toho aj moje zuby vyzerali. Do parády si ma vzal Dr. Azim. Na klinike vyriešili všetky extrakcie, ktoré boli treba. Všetky zvládli na výbornú, s milým a ľudským prístupom. Dr. Azim riešil všetky ostatné veci (výplne, endo, estetika), vždy dobre naladený, citlivý a ľudský, nikdy sa žiadnej výzvy nezľakol, nikdy som od neho nepočula, že sa niečo nedá, vždy našiel riešenie. Pánom doktorom z kliniky patrí jedno obrovské ďakujem, že mi pomohli prekonať môj najväčší strach a dnes sa vďaka nim môžem usmievať s radosťou a bez hanby. Na záver len dodám, že všetok personál na recepcií bol tiež vždy ochotný a ceny sú na súkromnú kliniku v BA veľmi prijateľné. Ešte raz ďakujem a kliniku odporúčam všetkými desiatimi. 🙂
Nikki Coffee

Google My Business

Za mňa aj všetky hviezdičky sveta. Po tom, čím som si prešla v minulosti, ako som musela byť hospitalizovaná a prežívala som si ozaj nočnú moru, sa všetkého čo sa týka zubov bojím ako ničoho iného na svete. 😀 Keď sa mi problém z minulosti vrátil, začala som puchnúť a rozhodne som to nechcela riešiť s inými lekármi, nakoľko už v tých mestách ani nebývam, našla som túto kliniku. Do pol hodiny od mojej správy ma telefonicky kontaktovali a termín som dostala hneď ďalší deň. Prístup bol geniálny od začiatku až do konca. Či na recepcii, či s lekármi. Konzultácia bola naozaj profesionálna, dohodli sme termín chirurgického zákroku a dnes prebehol. Napriek tomu, že to vyzeralo byť dosť zlé, absolútne nič som necítila viac, akoby som mala. A prvý krát som nemala pocit, že som miesto zubnej kliniky skončila u mäsiara. Za mňa naozaj jedno obrovské ďakujem. Ceny sú adekvátne prístupu a profesionalite.
Monika Zemanova

Google My Business

Vynikajúci prístup, odbornosť, ústretovosť a profesionalita.☺️...Túto kliniku môžem len odporučiť. Priestory krásne a čisté. Prístup empatický a nápomocný. Veľkú pochvalu si zaslúži pán doktor Mudr. AZIM a pani Mudr. Machnáková. Vždy s úsmevom privítajú a predom všetko vysvetlia,čo budú robiť. Super atmosféra a zohratý tím. Po viacerých návštevách som spokojná. Odporúčam všetkými piatimi hviezdičkami.????
Peter B

Google My Business

Adam Azim je velký pohoďák.
Monika Masarovicova

Google My Business

Vrelo odporúčam túto kliniku a taktiež MDDr. Adama Azima. Je to veľký odborník a veľmi mily a ľudský človek. Za mňa super.
Zuzana Sajbelova

Google My Business

Jedno veľké ĎAKUJEM všetkým a hlavne pán doktor Azim - ĎAKUJEM ĎAKUJEM ĎAKUJEM 🙂 veľmi sa bojím zubárov , ale od včera už nie 🙂
Monika Mifkovičová

Google My Business

Dobrý deň. Chcem sa velmi pekne podakovať celému kolektívu za ústretový prístup pri rekonštrukcii mojho chrupu. Keďže som prišla o všetky horné stoličky, rozhodla som sa dať si zaviesť zubné implantáty. Voperoval mi ich výborne dr. Kovalov. Po ich zahojení prišlo na rad vytvorenie mostíkov a ich našróbovanie na implantáty. A to už bola práca vždy dobre naladeného pána dr. Azima, ktorému sa chcem zo srdca poďakovať za jeho precízne odvedenú prácu aj pri vytváraní odtlačkov, aj pri konečnom zabrúsení zubov, aby mi sadli ako uliate. Teraz mám po rokoch zase kompletne všetky zuby a možem dobre požuť potravu.Aj sa naširoko usmievať. Je to skvelý pocit! Ešte raz velké Ďakujem pre pána dr. Azima. A pozdravujem a oceňujem aj milé dámy na recepcii a pani manažérku za jej pomoc. Rada sa k vám budem vracať.
Michaela Šinková

Google My Business

Odporúčam dr. Adama Azima. 🙂 Prístup aj robota na jednotku.
Martin

Google My Business

Za mňa totálna spokojnosť veľmi ochotný a milý personál+recepcia.dentálna hygiena na 1 ++ .ĎAKUJEM
Anna Petková

Google My Business

Vyzdvihujem skvelý prístup a prácu PÁNA doktora MDDr. Azima a jeho skvelej sestričky. To je tak neskutočne úžasný doktor a človek, až sa mi nechce veriť, že aj takíto vedia byť doktori. Inak klinika je na skvelom mieste, celý tím je perfektný Budú mať so mnou ešte veľa práce, ale za ten ich prístup mi to jednoducho stojí 🙂
Nina Gavačová

Google My Business

Prešla som sem do City Clinic od môjho predošlého zubára. Som nesmierne spokojná, a viem, že som nemohla spraviť lepšie. Pán doktor Adam Azim je veľký profesionál, milý, príjemný, má mimoriadne ochotný prístup k riešeniu problému!
Taktiež moderné, dobre vybavené prostredie a milí kolegovia z recepcie. Návštevu tejto kliniky určite odporúčam 🙂 !
Natalia Zemkova

Google My Business

Mozem len odporucit !
Su to profesionali a pani doktorka aj zvysok personalu vzdy mili a ochotni 🙂
Dakujem za super odvedenu pracu 🙂 !
Jana Butkova

Google My Business

Nájsť dobrého zubára je umenie, preto musím vyzdvihnúť pani doktorku Despi, veľmi milá a veselá osoba, ktorá vie pracovať s ľuďmi. Čo sa týka jej výkonov som nadmieru spokojná, absolvovala som opravu kazov, trhanie zubov. Vždy sa zaujímala o to ako sa cítim či pred alebo po zákroku. Všetky palce hore.
Platby za zákroky boli na BA veľmi slušné.
Čo by som vylepšila je práca na recepcií. Nevedela som sa pár dní dovolať a objednať sa.
Som ale rada, že som vás objavila 🙂
Branislav Ilavský

Google My Business

110% spokojnosť, rýchle odkonzultovanie návštevy, príjemné priestory, personál, rozumná cena, prevedenie zákroku (trhanie problémovej osmičky rýchlosť zákroku, bezbolestné hojenie po zákroku).
Samuel Michalec

Google My Business

K city dental clinic som sa dostal kvôli tomu že môj zubár šiel do dôchodku. Je to priblizne už Pol roka čo navštevujem tuto kliniku a som Šťastný že moje zubky žiaria ako nikdy predtym. Prešiel som si od trhania 8-smičky až po plombovanie a pravidelne čistenie. Môžem povedať o celom personale aky je profesionalny a milý. Chirurg pri trhani 8-smičky bol ta špičkovy že ani neviem ako to prebehlo. Pani zubarka Despi je vždy naladena na spravnu notu a vie veľmi dobre poradiť a zachraňovať zuby. Celý personal robi veci tak aby zachranili zuby pred vytrhnutim.
Joly Revtakova

Google My Business

Odporúčam túto kliniku. Sú to ľudia s profesionálnym a ľudským prístupom
Lenka Zabkova

Google My Business

Odporúčam, príjemný vzhľad kliniky veľmi pekne upravená čakáren, milý personál a skúsenosť s pánom MDDr Adhamom Azimom bola vynikajúca. Po zlých skúsenostiach so zubármi z BB mi tento doktor dokázal že niesu všetci rovnaký, bol veľmi príjemný, s ľudským prístupom. Vrátil mi úsmev na tvári.
Samo M

Google My Business

Ďakujem doktorovi Azimovi, vytrhol mi zub prebehlo to rýchlo a bezbolestne plus ešte aj dobrý pokec na odľahčenie lebo mam veľký strach so zubárov, sestrička co bola sním tiež super a veľká vďaka.
Mmm Vvv

Google My Business

Veľké ďakujem zub vytrhnuty bez poškodenia ďasna čo nemožno povedat doteraz
po mojich skúsenostiach s inymi zubarmi po odznení umrtvujucej injekcie žiadna bolesť a to bol zub v zápale
Boris B

Google My Business

Skvelý personál, profesionálny a ľudský prístup od každého jedného člena tejto kliniky. Spokojnosť nadmieru.
Alessandro Virciglio

Google My Business

Esperienza Super. Definetely professional and nice clinic.