Tento revolučný prístroj nám umožňuje vytvárať detailné a vysoko presné 3D modely vašej ústnej dutiny, vďaka čomu sme schopní poskytnúť najlepšiu možnú starostlivosť.

Náš nový skener Medit i700 nám umožňuje vylepšiť diagnostiku a plánovanie liečby v mnohých oblastiach stomatológie. Či už ide o zložité ortodontické prípady, implantáty alebo endodontickú liečbu, detailné 3D obrázky nám pomáhajú identifikovať problémy a vytvárať efektívne liečebné plány.

Naviac, s pomocou digitálnych návrhov úsmevu, môžeme simulovať konečné výsledky liečby predtým, ako sa začne. Tento proces nám umožňuje spolupracovať s vami na vytvorení ideálneho plánu pre váš budúci úsmev. Použitie skeneru Medit i700 tiež výrazne zefektívňuje výrobu prispôsobených dentálnych výrobkov, ako sú korunky, mostíky a implantáty. Tieto presné digitálne modely značne skracujú čas potrebný na výrobu a doručenie prispôsobených dentálnych výrobkov.

Navyše, v porovnaní s tradičnými odtlačkami, je proces skenovania s Medit i700 rýchly, pohodlný a bezbolestný. Takýto skener nám umožňuje aj digitálne archivovať snímky pre budúce použitie a sledovanie, čo znamená lepšiu a dlhodobejšiu starostlivosť o vaše zuby.

V rámci našej neustálej snahy poskytnúť najlepšiu možnú starostlivosť, sme nadšení z možnosti využiť výhody skenera Medit i700. Veríme, že vďaka tomuto prístroju budeme schopní poskytnúť lepšiu, rýchlejšiu a pohodlnejšiu stomatologickú starostlivosť. Srdečne vás vítame na našej klinike, kde sa s radosťou podelíme o výhody tohto inovatívneho nástroja.

Otváracie hodiny

Pondelok
08:00 - 20:00
Utorok
08:00 - 20:00
Streda
08:00 - 20:00
Štvrtok
08:00 - 20:00
Piatok
08:00 - 17:00

Sobota
08:00 - 17:00
Nedeľa
Zatvorené
Sviatky
Podľa dohody
Máte nejaké otázky?
Potrebujete poradiť?